Bassengtreninger på Holmlia bad

Del

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

Nøklevann er stengt for sesongen, men fortvil ikke, vi har bassengtreninger hver søndag på Holmlia bad kl. 20 – 23. Deltakelse er gratis for våre medlemmer. Klubben stiller med kajakker, årer og spruttrekk. Du velger selv om du vil øve på rulling, redning el. Oppmøte er kl 20 i inngangen til svømmehallen ved Holmlia skole. Bassengtreningen varer til kl. 23. Alle som vil delta må være med på hele bassengtreningen. Det er ikke mulig å komme senere eller gå tidligere. Ikke nøl med å ta kontakt hvis du lurer på noe. Og følg med på facebook der arrangementet legges ut ukentlig.
Paul, tlf 47315030

Flere poster

Nøkkelvakt

Bruk av brygga ved Nøklevann

Bymiljøetaten i Oslo har montert ei flytebrygge ved Nøklevann som er tilpasset både klubbens behov og de badende. Noen dager vil vi oppleve at det